CSI: Vegas
E-R 20:00 · Kordus E-P hommikul

Maxine Roby peab koos vanade kaasvõitlejate Gil Grissomi ja Sara Sidlega ära hoidma katastroofi kriminalistikalaboris. Nende ülesandeks on tagada õigluse püsimine Patu linnas.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2022
H1:E2
Mesinädalad Vegases
Gil Grissom ja Sara Sidle lähevad appi endisele kolleegile, keda süüdistatakse asitõendite rikkumises. Maxine ja ülejäänud meeskond lahendavad oma pulmapäeval tapetud paari mõrva.
Duo 3 EE
H1:E3
Naha alla pugenud
Grissom ja Sara jätkavad David Hodgesi vastu esitatud süüdistuste uurimist. Ülejäänud meeskond leiab purskkaevust videomängude arendaja laiba.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E4
Inimliha
Hawaii-teemalisest hotellist kaevatakse välja laip ja CSI meeskond peab asuma mõrva uurima. Sisejuurdluse osakond seab kahtluse alla Grissomi ja Sara naasmise tööle.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E5
Lase sündmustel omasoodu areneda
Grissom ja Sara selgitavad viimaks välja, kes lavastas Hodgesi süüdi. McCarrani lennujaamas maandub kaubalennuk, mille kõik pardalolijad on surnud.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E6
Lõbustusmaja
Grissom ja Sara kahtlustavad, et keegi labori töötajatest on reetur ning Max sulgeb selle peale kogu osakonna. Folsom ja Allie uurivad tervet jada mõrvasid, mis on aset leidnud kahtlases klouni-teemalises hotellis.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E7
Veres
Mahajäetud verine hobune juhatab CSI meeskonna mõrvariteni. Grissom ja Sara asuvad punuma plaani, et tabada peamine kahtlusalune Hodgesi juhtumis.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H2:E7
Ta on läinud
CSI meeskond uurib oma seksikoopa lähedusest leitud dominatrixi mõrva.
Kanal 2
H1:E8
Torupuhastaja
CSI meeskond kutsutakse uurima messikeskuse omaniku vannist leitud inimjäänuseid. Grissom ja Sara kasutavad juhtumit ära, et tutvuda Anson Wixi kõige kuulsama konsultandiga.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E9
Oma aega ootamas
Kui kaks artisti leitakse söestunult, peavad CSI meeskonna liikmed sukelduma värvikasse tsirkusemaailma. Hodges kaalub kokkuleppemenetlusega nõustumist.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E10
Pakitud ja kohale toimetatud
David Hodges jääb teadmata kadunuks ning kogu laborimeeskond peab andma endast kõik, et ta üles leida ning päästa tema ja labori hea nimi.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H2:E1
Nipsasi
Nooruke kõnelemisvõimetu poiss leitakse tundmatu võõra garaažist. CSI meeskond asub otsima tema kadunud ema. Max saab kummalise kirja, milles Folsom ja Allie tunnevad ära viite kunagisele kuriteopaigale.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H2:E2
Joonistatud mees
Las Vegases on halloween ja sellele kohaselt saab CSI meeskond ülesandeks lahendada kummitusmajast leitud päris laiba müsteerium. Catherine palub Folsomilt abi oma kadunud sõbra otsimisel.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H2:E8
Silmamunad
Sotsiaalmeedija suunamudija pidu lõpeb populaarse külalise jõhkra mõrvaga. Chris Parki hobi muudab teeb temast ootamatult juurdluse juhi.
Kanal 2