FBI: tagaotsitavad
E-R 19:05 · Kordus E-P

Allmaailma ja narkoäriga tihedalt seotud arst kaob pärast seda, kui tunnistab pealtkuulatud telefonikõnes üles oma abikaasa tapmise. Nüüd peab Jess Le Croix oma FBI põgenike jälitamise eriüksusega arsti tabama ja kohtu ette tooma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2020
  • OsadesRoxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes, Alexa Davalos
H1:E7
Kummitused
Kohalik politsei jätab reageerimata põlisameeriklase tütre kadumisele. Isa otsus juhtumi lahendamine enda kätesse võtta päädib mõrvaga. Nüüd peab Jessi meeskond tegema kõik, et ta kättemaksuhimust veel kedagi ei tapaks.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E8
Kiskjad
Jessi tiim peab välja nuputama mustri hullunud paari mõrvade taga enne, kui veel keegi nende ohvriks langeb. Jess kardab, et ta ei ole oma lapse elus piisavalt kohal.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E9
Äratus
Põgenike jälitamise üksus peab peatama terroristi naise, kes põgenes miljoni dollariga ja eesmärgiga oma abikaasa plaan ellu viia. Immigratsiooniamet võtab Tali kinni, kuid Jess mõistab peagi, et tegu ei ole juhusliku eksitusega.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E5
Nähtamatu
PTSDd põdev veteran kaotab pärast relvavenna surma täielikult enesevalitsuse. Meeskond peab endast kõik andma, et teda peatada.
Duo 3 EE
H1:E6
Prohvet
Sektijuht põgeneb oma lähimate jüngritega pärast oma perekonna mõrva tellimist. Tagaajamise käigus avastab Jess kolleegidega, et enne prohvetiks hakkamist oli mees tuntud suli.
Duo 3 EE
H1:E10
Siidiuss
Endine vastuluure ohvitser tabatakse dokumentide lekitamiselt. Jess ja ta kolleegid peavad mehe tabama enne, kui tal õnnestub riigist põgeneda.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E11
Paindumatu
Väikelinna politseinik kuulutab, et ta on langenud vandenõu ohvriks ning hakkab kätte maksma neile, kes tema meelest on ta allakäigus süüdi. Jessi meeskond avastab, et tal võibki õigus olla.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E12
Sõida või sure
Manipulatiivne õpilane sooritab kadedusest mõrva. Jessi meeskond annab endast kõik, et ta tabada enne, kui ta üle piiri pääseb. Jess õpetab Talile, kuidas kiusajatega toime tulla.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E13
Vimm
Kui küberkiusu juhtum päädib mitme mõrvaga, peab meeskond andma endast kõik, et peatada häkker, kes üritab kätte maksta kõigile, kes pole temaga õigesti käitunud. Keegi Hana minevikust pakub abi juhtumi lahendamiseks, kuid Hana ei ole valmis küsitud hinda maksma.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E14
Põgenemine
Pangaröövlitest isa ja poeg põgenevad enne kohtu ette jõudmist. Jessi meeskond peab nad peatama enne, kui neil õnnestub varastada nii palju raha, et nad saaks riigist põgeneda. Jess tõmbab paralleele oma eluga, et mõista isa ja poja omavahelist dünaamikat.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE