FBI: tagaotsitavad
E-N 19:00, R 19:05 · Kordus E-P

Allmaailma ja narkoäriga tihedalt seotud arst kaob pärast seda, kui tunnistab pealtkuulatud telefonikõnes üles oma abikaasa tapmise. Nüüd peab Jess Le Croix oma FBI põgenike jälitamise eriüksusega arsti tabama ja kohtu ette tooma.

  • PäritolumaaUSA
  • Valmimisaasta2020
H1:E2
Advokaat
Üksikema kaotab õigusabibüroos enesevalitsuse pärast seda, kui ta pojale määratakse pisikuriteo eest karm karistus. Samal ajal muretseb Jess, kuidas ta tütar Tali ilma emata oma eluga toime tulema hakkab.
Duo 3 EE
H1:E3
Ülitundlik päästik
Massitulistamisest traumatiseeritud noormees radikaliseerub ja hakkab valitsusvastaseks terroristiks. Jessi meeskond peab ajaga võidu jooksma, et leida noormees enne, kui ta katastroofi korraldab.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E4
Caesar
Barnes on salajasel missioonil, et tabada ambitsioonikas gängijuht, kes kavandab oma võimu suurendamiseks veresaunu üle terve Bronxi linnaosa.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E5
Nähtamatu
PTSDd põdev veteran kaotab pärast relvavenna surma täielikult enesevalitsuse. Meeskond peab endast kõik andma, et teda peatada.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E6
Prohvet
Sektijuht põgeneb oma lähimate jüngritega pärast oma perekonna mõrva tellimist. Tagaajamise käigus avastab Jess kolleegidega, et enne prohvetiks hakkamist oli mees tuntud suli.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E7
Kummitused
Kohalik politsei jätab reageerimata põlisameeriklase tütre kadumisele. Isa otsus juhtumi lahendamine enda kätesse võtta päädib mõrvaga. Nüüd peab Jessi meeskond tegema kõik, et ta kättemaksuhimust veel kedagi ei tapaks.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E8
Kiskjad
Jessi tiim peab välja nuputama mustri hullunud paari mõrvade taga enne, kui veel keegi nende ohvriks langeb. Jess kardab, et ta ei ole oma lapse elus piisavalt kohal.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E9
Äratus
Põgenike jälitamise üksus peab peatama terroristi naise, kes põgenes miljoni dollariga ja eesmärgiga oma abikaasa plaan ellu viia. Immigratsiooniamet võtab Tali kinni, kuid Jess mõistab peagi, et tegu ei ole juhusliku eksitusega.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E10
Siidiuss
Endine vastuluure ohvitser tabatakse dokumentide lekitamiselt. Jess ja ta kolleegid peavad mehe tabama enne, kui tal õnnestub riigist põgeneda.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E11
Paindumatu
Väikelinna politseinik kuulutab, et ta on langenud vandenõu ohvriks ning hakkab kätte maksma neile, kes tema meelest on ta allakäigus süüdi. Jessi meeskond avastab, et tal võibki õigus olla.
Duo 3 EE
Duo 3 EE
Duo 3 EE
H1:E12
Sõida või sure
Manipulatiivne õpilane sooritab kadedusest mõrva. Jessi meeskond annab endast kõik, et ta tabada enne, kui ta üle piiri pääseb. Jess õpetab Talile, kuidas kiusajatega toime tulla.
Duo 3 EE
Duo 3 EE